Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skriverveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skriverveien
  • Beskrivelse: Skriverveien og Langelandsfaret har mørke gatelys. Det bytter litt på å lyse noen steder. Håper dere har bestilt utbedring nå som de driver i område denne uka.
    Skriverveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er kabelfeil funnet ved Bekkefaret som er årsak til at alt gatelys i området har vært mørkt. Det er gjort midlertidige omkoblinger for å få gatelyset på igjen , inntil kabelfeil er rettet. Det må legges ny kabel på en lengre strekning. Gatelyset lyser nå hele døgnet, men det blir etter hvert montert en midlertidig fotocelle slik at de bare lyser når det er mørkt. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle