Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Veps vegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Veps vegen
  • Beskrivelse: Gatelys som slukkes og tennes hele tiden. Steder er: utenfor Veps vegen 51, 49, 47 og mellom 1 og 3. Mange gatelys er også defekte i gangster mellom mygglivegen og bie/hamle vegen, der er det lite trivelig å gå nå på mørke kvelder.
    Veps vegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle