Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O. A. Hexumsveg 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: O. A. Hexumsveg 19
  • Beskrivelse: Veien er mørklagt og av den grunn vanskelig å ferdes på.
    O. A. Hexumsveg 19
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret i dag, 03.01.14 ca. kl. 13.00. Gatelys skal nå være i orden nå. Eventuelt utskifting av enkeltpærer gjøres senere. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle