Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvre Langelandsvei
  • Beskrivelse: Øvre Langelandsvei er uten gatelys og dette er uholdbart nå når skolen har startet og mange barn går her på vei til Langeland Skole. Ikke nok med at det er meget trafikkfarlig, det er ikke hyggelig for barna å ferdes i disse mørke gatene. Dette MÅ prioriteres og ordnes snarest!
    Øvre Langelandsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret i dag, 03.01.14 ca. kl. 13.00. Gatelys skal nå være i orden nå. Eventuelt utskifting av enkeltpærer gjøres senere. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle