Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole Bogers veg
  • Beskrivelse: Vegen er mørklagt, gatelys har manglet de siste tre uker.
    Ole Bogers veg
  • Svar: Hei Eidsiva energi AS har vært der i dag og skiftet sikringer, men disse går med en gang. Det er en større kabelfeil som må sjekkes og lokaliseres nærmere. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle