Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsensvei og langelandsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Waldemar Carlsensvei og langelandsfaret
  • Beskrivelse: Har akkurat fulgt flere barn til skolen på disse veiene. Da dette er veier barn fra bogeråsen,Vangen og Langeland bruker hver dag som skolevei bør kanskje disse lysene virke...?
    Waldemar Carlsensvei og langelandsfaret
  • Svar: Hei Eidsiva energi AS har vært der i dag og skiftet sikringer, men disse går med en gang. Det er en større kabelfeil som må sjekkes og lokaliseres nærmere. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle