Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole Bogers veg 20
  • Beskrivelse: Samtlige gatelys i Ole Bogers veg har vært ute av drift siden en ukes før jul. Det er bek svart! Vg fiks dette snarest!
    Ole Bogers veg 20
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er kabelfeil funnet ved Bekkefaret som er årsak til at gatelyset er blitt mørkt i Bekkefaret, del av Skrivervegen, Ole Bogers veg og Waldemar Karlsens veg. I forbindelse med kabelfeil er det brent opp ”innmat” i 45 armaturer i området. Disse er bestilt. Det må legges ny kabel på en strekning. Det vil bli forsøkt å legge en provisorisk kabel på bakken for å få på gatelyset igjen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle