Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Det har ikke vært noe gatelys i glåmlia siden før jul, hadde vært hyggelig om dere hadde tatt dere tid til å vippe over sikringen igjen.
    Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret i dag, 03.01.14 ca. kl. 14.00. Gatelys skal nå være i orden nå. Eventuelt utskifting av enkeltpærer gjøres senere. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle