Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Roverud
  • Beskrivelse: Det er 6 stk mørke gatelys på gangvegen mellom humlevegen og mygglivegen. 4 av disse er lamper etter hverandre noe som gjør et lengre område så og si "svart" noe som er meget uheldig da barn og ungdom benytter denne vegen til og fra skolen
    Roverud
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle