Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ernst Engs vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ernst Engs vei
  • Beskrivelse: Gatelys virker ikke på baksiden av Marikollen skole og på gangveiene i samme område. Dvs. mellom skolen og Ernst Engs vei, mellom skolen og Dr.Gjemsvei (periodisk) og mellom skolen og Marikollen barnehage. Takk for hjelpen og god jul :-)
    Ernst Engs vei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle