Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Da har pæren tvers over vegen til Løkkegata gått igjen. Det er mørkt! Hadde vært trivelig med lys til jul :-) Jeanette
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. På grunn av stor arbeidsmengde hos Eidsiva Energi AS har utbedringsrunde blitt noe forsinket, men utbedringer pågår nå og vi håper at dette kan bli utbedret så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle