Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sideveien
  • Beskrivelse: Pære slukket på første stolpe i Sideveien
    Sideveien
  • Svar: Hei Dette er påklaget som reklamasjon på det nye veglyset. Håper det blir utbedret om kort tid. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle