Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundahlsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr. Gundahlsveg
  • Beskrivelse: Ikke gatelys i hele sykehusbakken
    Dr. Gundahlsveg
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Veglys i Dr.Gundahls veg skal ha kommet på 29.11...også i Søster Nellas veg. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle