Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

ryghsvei 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: ryghsvei 32
  • Beskrivelse: Hei Det er et lys gate lys som gikk ret utten for huset mitt. Når man kjører nedover ryghsvei er det føste gatelyset til høyere etter mit hus. Kan senne bilde hvis det er nødvendige
    ryghsvei 32
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging. melding er tolket som at det gjelder Friggs veg. Veglyset har vært mørkt i Tors veg og Friggs veg en tid. Utbedring er bestilt hos Eidsiva. Eidsiva var der 05.12.13…da skal lyset i Tors veg ha kommet på, men Friggs veg er fortsatt mørk. Ved feilsøking er det konstatert at det er en kabelfeil mellom Tors veg og Friggs veg (Friggs veg forsynes fra Tors veg), denne feilen må feilsøkes nærmere og lokaliseres og oppgraving må foretas. Vi vet ikke akkurat nå når feilen kan bli utbedret, men arbeid med oppgraving/utbedring er bestilt hos Eidsiva nett AS. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle