Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg, Friggs veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.12.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tors veg, Friggs veg
  • Beskrivelse: Veldig mørkt her. Barna synes det et utrivelig å bevege seg ute etter mørkets frembrudd
    Tors veg, Friggs veg
  • Svar: Hei Vi beklager sen tilbakemelding pga. dataomlegging Veglyset har vært mørkt i Tors veg og Friggs veg en tid. Utbedring er bestilt hos Eidsiva. Eidsiva var der 05.12.13…da skal lyset i Tors veg ha kommet på, men Friggs veg er fortsatt mørk. Ved feilsøking er det konstatert at det er en kabelfeil mellom Tors veg og Friggs veg (Friggs veg forsynes fra Tors veg), denne feilen må feilsøkes nærmere og lokaliseres og oppgraving må foretas. Vi vet ikke akkurat nå når feilen kan bli utbedret, men arbeid med oppgraving/utbedring er bestilt hos Eidsiva. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle