Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr gundahls veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr gundahls veg
  • Beskrivelse: Stup mørkt
    Dr gundahls veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret 07.11 ved provisorisk fotocelle (defekt jordkabel, må utbedres senere). Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle