Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 3 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Glåmlia er mørkelagt, alle gatelys er slukket.
    Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper at Eidsiva energi får tid til å se på dette i løpet av dagen. Vollgata og hele Glåmlia og deler av Øvrebyen er også mørkt. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle