Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skakkland 119

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skakkland 119
  • Beskrivelse: Utent veibelysning. Det er helt mørkt...
    Skakkland 119
  • Svar: Hei Jeg har videreformidlet til Eidsiva energi etter melding tidligere og mottatt beskjed fra Eidsiva om at veglyset her skal være brakt i orden i dag. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle