Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen, Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sjøendledvegen, Lundersæter
  • Beskrivelse: Hei Det er 1 gatelys som ikke virker i Sjøendledvegen. Det er også 2 gatelys som "kommer og går"
    Sjøendledvegen, Lundersæter
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 45/46. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle