Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnes gate/ Thv. Løvenskiolds gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Winsnes gate/ Thv. Løvenskiolds gate
  • Beskrivelse: 2 gate lys opp bakken bak "gamle" fengslet er gått og på kvelds tid er det skummelt å gå der når man slutter på jobb kl. 23,30... Nabo damen er redd og jeg er redd. Disse lysene virket hele sommeren og ikke nå som det virkelig trengs lys på kvelden. Er liv redd hver gang jeg jobber sein og må tusle hjem i mørket.
    Winsnes gate/ Thv. Løvenskiolds gate
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 45/46. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle