Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Mørke veglyslamper i Storvænna fra nr. 5 og ut hele vegen. Sannsynligvis en hel kurs som har falt ut.
    Storvænna
  • Svar: Hei Melding er videresendt til Eidsiva energi AS. Men tror ikke de får mulighet til å se på dette før over helgen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle