Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mårvegen 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Mårvegen 14
  • Beskrivelse: Gatelys er skrudd av og en stolpe er kjørt ned!
    Mårvegen 14
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Veglyset er ikke skrudd av. Det er en eller annen feil som gjør at det ikke lyser. Dette skal Eidsiva se på nå, samtidig skal det monteres en ny stålmast for å erstatte den som er nedkjørt. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle