Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlivegen 16, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlivegen 16, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelampa utenfor Glåmlivegen 16 er slukket igjen. Den ble sist fikset for en uke siden, så der må det være noe mer galt enn lyspæra.
    Glåmlivegen 16, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle