Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

aagot gjems selmersveg 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: aagot gjems selmersveg 14
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys
    aagot gjems selmersveg 14
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 34/35 og ut i uke36. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle