Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

løkkegt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: hei har før lagt inn klage på parkering i krysset løkkegt storgata ved fru balcken .her er det til tider store problemer med og komme seg fra da det blir parkert helt inn til krysset.om ikke dette er nok.her om dagen hadde de satt bord og stoler midt i veien storgata ned mot herdalsalen.ringte parkeringsetaten sist det var slik men da var det ingen som kunne ta tak i det.dumt att det skal være slik att man må kjøre omveier for og komme seg hjem.
    løkkegt
  • Svar: Hei! Vi avholdt kontroll en kveld det var møteaktivitet i området, og mange biler parkert. Det resulterte i noen ileggelser. Vi har planer om flere slike kontroller på kveldstid. Vi har vært noe indisponerte en periode, og har ikke hatt anledning til å kontrollere ofte nok, men nå er den situasjonen ordnet, og vi er i gang som vanlig. Håper dette vil medføre bedring for dere. Når det oppstår akutte situasjoner, kan du ringe følgende nummer i prioritert rekkefølge: Parkeringsavdelingen, vakttelefoner: 1. 97 77 97 09 2. 47 45 1037 3. 91 61 83 06 Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle