Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Snarevegen må skrapes. Snart uframkommlig
    snarevegen
  • Svar: Hei! Beklager sent svar, men Snarevegen ble skrapet. Den var svært sporete. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle