Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Nå har det gått 5 timer siden forrige klage på strøing i gata. Dette mildværet kom vel ikke akkurat overraskende... Elendig service av kommunen.
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at vi ikke har ressurser til å holde vegene i best mulig stand til en hver tid. Som vi tidligere har sagt, har vi noen andre forhold som prioriteres før boliggater. Vi ønsker også å opplyse om at man må ta sine forhåndsregler ved glatte forhold noe som innebærer at fører av kjøretøy må sko seg etter de enhver rådende forhold. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle