Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det har over lengre tid (siden jul) vært dype spor i kjørebanen. Det har etter hvert blitt 3 spor, noe som gjør det vanskelig å farlig, for ikke lett å komme ut av sporene når en møter andre biler. Det er flere biler som har fått sleng og havnet i grøfta. Nå når det igjen har vært kraftig snøfall blir sporene enda dypere. Håper veien kan høvles ned.
    Erling Maulandsveg, Roverud
  • Svar: Hei og takk for at du gjorde oss oppmerksomme på dette! Vi sleit litt med hard is, men fikk til et ok resultat etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle