Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen 7

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 17.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei, Vil først gi ros for meget god snøbrøyting på Langerudberget. Tranebærvegen er en blindveg med vendeplass, men i går måtte jeg måke halve vendeplassen sjøl. Vi som bor for enden av vendeplassen har begge garasjer som vender ut mot denne. Mellom garasjene har vi fylt og planert et større område bl.a. for at det skal være enkelt å måke snøen videre og ut på arealet bak som tilhører kommunen. I flere år har dette fungert utmerker, men nå har snøen ikke blitt måkt langt nok slik at er dannet en stor haug på vårt område mellom garasjene. Mulig han som måker ikke har redskap stor nok til å få det unna. Så flott om det kan komme en hjullaster for å få snøen det videre.
    Tranebærvegen 7
  • Svar:

Se alle