Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Dype hjulspor i den delvis nedkjørte snøen. Vi i Kongsvinger Taxi vil sette pris på om det blir skrapet her. Dette gjelder også Tommelstadgate og Tråstadvegen. På forhånd takk! Eirik Furuli
    Parkvegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar, men vi var ute og høvlet de verste vegene etter hvert som vi rakk over. Vi får best resultat ved høvling når det er mildt, derfor ventet vi litt før det ble utført. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle