Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

festningsgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: trafikk sikkerhet.alltid biler i denne bakken om kvelden og i helger.dette medfører vanskelige situasjoner nå da bakken er glatt,hvis man må stoppe for bil på veg opp og man kan da skli i disse bilene.
    festningsgata
  • Svar: Hei! Det er alltid en utfordring med parkerte biler ved snøfall. men særlig kan det by på utfordringer i Øvrebyen hvor det både er bratt og til tider glatt. Festningsgata er Fylkesveg og ikke kommunens ansvar. Du må derfor rette din henvendelse dit. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning Kongsvinger kommune

Se alle