Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Damstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Her trengs strøing snarest. Tre skolebarn observert på vei til skolen med fall. Blå is på veien, biler problemer med fremkomstmiddel, men værst for gående
    Damstien
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Vi registrerte dessverre din melding feil og fikk ikke besvart deg. Håper forholdene er bedre nå og vi hører gjerne fra deg om det skulle være noe. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle