Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Iduns veg 10-12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Iduns veg er nå under rehabilitering og det virker som om det kun asfalten som mangler- I veggrøfta er det noen kunne for overvannet. Kummen ved nr. 10-12 ligger svært lavt nede i grøfta. Jeg trodde det skulle på en ring eller to i tillegg,men det skal visstnok ikke skje. Dermed er det 70-80cm fra overkant gate og ned til kummen som ligger helt inntil vegen. Jeg ser på dette som svært uheldig/farlig. Hvis det ikke blir gjort noe med dette før vinteren kan det fort skje at fotgjengere trår utenfor vegbanen og ramler ned i. Kjøretøy som kommer for nær kanten står også i fare for å skli nedi. Det er også andre kummer i vegen som også ligger svært lavt.Vær snill å ta en befaring på dette faremomentet. Mvh Hans-Otto
    Iduns veg 10-12
  • Svar: Hei, og takk for din henvendelse! Vegen er nå klargjort for asfaltering, men før dette skjer vil vi ta en runde for å se på nevnte kummer og evt. justering av disse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle