Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rastavegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I sommer ble en stripe asfalt fjernet tvers over vegen, veldig skarpe rette kanter. Det ble fylt i grus så det var greit å kjøre. For snart 3 uker siden ble grusen fjernet, og det er veldig skarpe kanter å kjøre over. Når skal det asfalteres? Hvorfor ble grusen fjernet?
    Rastavegen
  • Svar:

Se alle