Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fladbergvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Fladbergvegen i Sørroa burde skrapes før vinteren. Mange hull i vegen.
    Fladbergvegen
  • Svar: Hei! Vegen ligger inne på lista over veger som skal skrapes før vinteren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle