Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Granliveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store, dype hull i veien.
    Gamle Granliveg
  • Svar: Hei! Vi har befart området, og kommer til å sette ned et nytt sandfang som vil bedre vannproblematikken. Dette vil stabilisere vegen. Vi beklager de dårlige forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle