Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Erling Maulandsveg er det en stor "kul" i kjørebanen, samt noen sprekker i asfalten. Det er i starten på veien, fra Roverudgata.Måtte ha bil til reperasjon, fredag 18.08.17
    Erling Maulandsveg Roverud
  • Svar: Hei! Vi har befart vegen og opplever ikke at problemet er så akutt at det krever straksbehandling. Vi kommer til å følge med på evt. bevegelser i vinter (telehiv), og vil vurdere tiltak neste vår/sommer. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle