Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle bæreiaveg 17 b 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det renner vann fra innkjøringa Gamle bæreiaveg 17 b
    Gamle bæreiaveg 17 b 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi beklager men vi klarer ikke helt å tyde hva som er utfordringen her. Er det utfordringer med at den renner vann fra eiendommen og ut i vegen? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle