Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst Krebs gate Øvrebyen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Oberst Krebs gate i Øvrebyen er i helt elendig stand. Meste av asfalten er gått i oppløsning, og det er med nød og neppe vi kjører der uten å få skade på bilene. Folk som har bodd i denne gata i så lenge som 40 år, sier at intet er gjort på de 40 årene... det er på tide - legger ved bilde, så dere ser hvor ille det er. (Har flere bilder, men får bare til å laste opp ett).
    Oberst Krebs gate Øvrebyen
  • Svar: Hei! Det er bare å beklage, men du har rett, denne vegen begynner å bli dårlig. Dessverre er den ikke på lista over veger som blir tatt i år, men vi har forhåpninger om at vi skal klare finne midler til opprustning forhåpentligvis til neste år. Med hilsen Teknisk forvaltning

Se alle