Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holmenveien 2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Holmenveien på Austmarka Grøft har gravd seg inn i veien.(det er satt opp en bukk.Den har stått i ca 4mnd)
    Holmenveien 2224 Austmarka
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Vi er dessverre klar over dette, men har dessverre ikke funnet anledning til å prioritere dette enda. Vi skal til Austmarka for å gjøre en del arbeid i Hagbakken nå i høst. Samtidig med dette vil vi reparere grøfta/svingen i Holmenvegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle