Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandvalvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hekk som vokser svært nær vegen i kryss Brandvalvegen/rymovegen. Gjør krysset svært uoversiktlig og skaper farlige situasjoner daglig.
    Brandvalvegen
  • Svar: Hei! Vi skal befare sikten i krysset. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle