Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store hull i asfalten i Digerudvegen ved Engnes gate - Ivar Færderseilasen veg. Dette er vel 3. gangen jeg sier i fra.
    Digerudvegen
  • Svar: Hei! Vi skal foreta befaring og vil vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle