Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veldig stort hull i vegen, som burde ha vært fikset for lenge siden. Kan tenke meg at flere biler har fått ødelagt noe der, inkludert meg selv.
    Markensvegen
  • Svar: Hei! Dette ble lappet på tirsdag. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle