Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Mange hull i vegen fra krysset Kongev/Lerkev sørover til Lierrasta, og videre i Erika Nissensv. Stort hull i krysset ved Aagot Vangensv.
    Kongevegen
  • Svar: Hei! Vi lappet noe i går. Kongsvegen fra Lerkevegen til Erika Nissens veg vil bli reasfaltert i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle