Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vil asfalten bli ordnet her snart ? det er utrolig dumpete og ekkelt å kjøre i nederste del av skrivervegen, og det har det vært lenge.
    Skrivervegen
  • Svar: Hei! Vi skal ta en befaring, men tror dette skyldes setningsskader rundt og ved noen kummer. Vi skal gå i dialog med GIVAS og se hva vi kan gjøre for å utbedre dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle