Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Iduns veg 10/12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Jeg viser til nedenstående melding fra meg i 2015. Ingenting har skjedd ennå. Jeg har vært ute og prøvd å måle høyden på kulen og kommer til at den slår opp i bunnpanna på en personbil med minste frihøyde 15-18 cm. Begge mine biler har slått ned i, men er ikke lenger noe problem for jeg har passert denne kulen i flere år og vet hvordan jeg skal passere den.. Litt rart hvis dere ikke har fått noe erstatningskrav ennå? From: Min Gate Sent: Monday, April 27, 2015 10:03 AM To: hans-otto@bjornstadhaugen.net Subject: Saken din i Fiks nabolaget mitt har blitt endret Iduns veg 10/12 Saken din har blitt besvart. Du kan svare på denne e-posten dersom du har kommentarer. Kategori: Veg/Vegvedlikehold Skildring: I Iduns veg mellom nr. 10 og 12 har det etter hvert kommet en stor hevelse (hump) i vegbanen. Den er såpass høy at biler som kjører over den risikerer å slå ned på. Kulen er tydelig merket av at bilunderstell slår nedpå. Vi som er kjent, kjører utenom. Status: Ferdig behandlet Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se nærmere på saken, og vil vurdere tiltak etter at teleløsningen har gitt seg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Mvh. Kommunen
    Iduns veg 10/12
  • Svar: Hei! Beklager at vi ikke har fulgt opp vår henvendelse. Vegen skal masseutskiftes og får ny asfalt i løpet av høsten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle