Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rynnings gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er ett stort dypt hull i vegen. Ca ved Rynningsgate 6.
    Rynnings gate
  • Svar: Hei! GIVAS bekrefter at de har vært der og lappet hullet. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle