Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: 2 store hull i veien ved lastebil pumpa. Ødelagt bilen min der og kjenner fler som har.
    Vollgata
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse. Vi er usikre på hvor du mener, men kommer til å foreta en befaring og ut fra det vurderer vi nødvendige tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle