Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen 82

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Alltså nu får det väl vara bra? Dumpar grus och sand på våran gräsmatta när ni rengjör vägen? SE BILDE!!! Sedan så kan ni väl samtidigt rengjöra sykkel- og gangsti til 17mai på Brandval? Det är en skam att ni inte klarar göra det då ni var här på fredagskvällen!! Samt in på skolans parkering kan ni också rengjöra.
    Bruvegen 82
  • Svar: Hei! Vi er usikre på ansvarsforholdet siden det både ligger kommunal gangveg og Fylkesveg (staten) inntil deres eiendom. Vi skal foreta en befaring for å se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle