Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veldig skarpe kanter på hele veien, som gir skade på felger da man møter biler. Fortauet er så bredt, så ved møtende biler må man opp på fortauet da man kjører nedover, eller motsatt vei kjøre ut på kanten og få skader på bilene. Ønsker så gjerne at det blir utbedret, har vært slik i snart 15 år.
    Erika Nissens veg
  • Svar: Hei! Vi er klar over forholdene, og beklager at dette ikke er bra. Kommunen har planer om å foreta utbedring/breddeutvidelse av vegskulderen. Vi er usikker på når vi kan få dette til, men håper å kunne få dette til i 2018. Dersom vi ikke får forsinkelser på andre prosjekt, er det mulig vi foretar midlertidig grusing på vegkanten allerede i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle